Battle of Beasts-strategia fantasy po polsku.

Nowa gra przeglądarkowa fantasy otwiera dla wszystkich graczy świat bestii.

Teraz wszyscy fani RPG z elementami strategii i budowy mogą cieszyć się z polskojęzycznej wersji gry Battle of Beasts, która otwiera bramy mrocznego  świata fantasy.

Mistyczny świat Battle of Beasts (https://pl.upjers.com/battle-of-beasts) zagościł również w Polsce. Od dziś sympatycy tresury najrozmaitszych bestii mogą założyć swoją osadę i oddać się rekrutacji pierwszych kreatur takich jak megaszerszenie, tajemnicze bazyliszki, czy tajemnicze naga.

Jeśli swoje bestie będziecie regularnie dokarmiać i dyscyplinować to staną się one niepokonanym orężem na drodze podboju odległych krain. Wasze kreatury różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale i swoimi szczególnymi zdolnościami.

batle-of-beasts gra fantasy po polsku

Najbardziej spektakularne są ich ataki specjalne. I tak na przykład pająk może za pomocą sieci unieruchomić przeciwnika. Bazyliszek bedący w połowie ptakiem, a w połowie wężem zamienia wrogów swoim spojrzeniem w kamień. Naga to postać z hinduskiej mitologii posiadająca niezwykły dar oczarowania powodującym, że przeciwnik atakuje swoich sprzymierzeńców.

To tylko niektórzy z Waszych sprzymierzeńców podczas toczonych walk w Battle Of Beasts. Jeśli uda Wam się podbić obce terytorium wówczas otrzymacie regularnie trybut od nowych poddanych. Ale uwaga: Wasz skarbiec może zostać splądrowany przez innych graczy jeśli nie zbudujecie potężnej baszty strzeżącej Waszej osady.

Batlle of Beasts to prawdziwa przygoda fantasy w przeglądarce. Nowa produkcja RPG upjers cechuje duża różnorodność i doskonała zabawa. Tutaj nie tylko ważne są Wasze talenty stratega, ale i dobrego gospodarza, albowiem utrzymanie bestii w ryzach wymaga również pokarmu.  O jego produkcję każdy musi już zatroszczyć się sam w czym pomoże zarówno hodowla bydła jak i wypieki z młyna. Mimo wszystko Battle of Beasts to przede wszystkim walki zarówno przeciwko wirtualnym wrogom jak i innym graczom

W Battle of Beasts można grać od dziś za darmo na https://pl.upjers.com/battle-of-beasts.

 

 

Udostępnij ten post

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Reddit
Author: admin Zobacz wszystkie posty

Skomentuj