Granica 10 milionów graczy pokonana !

Upjers pokonał ze swoją symulacją Zoo granicę 10 milionów graczy.

Prezent przy logowaniu i tydzień podwojeń w My Free Zoo

Bamberg, 30 lipca 2014. Producent i wydawca uwielbianych gier przeglądarkowych Upjers ma dziś powód ku wielkiej radości: My Free Zoo (http://www.myfreezoo.pl) osiągnęło liczbę 10 milionów graczy. Z tej okazji świętuje nie tylko zespół gry , lecz cała wspólnota free-to-play tej przesłodkiej gry przeglądarkowej.

Dwa i pół roku po oficjalnej premierze liczba graczy My Free Zoo osiągnęła dumne 10 milionów wirtualnych Zoo na całym świecie w 23 wersjach językowych. Kierownictwo firmy cieszy się z sukcesu swojej symulacji ekonomicznej,  zdradza jednakże, że nie był on aż tak wielkim zaskoczeniem, jak powiedział szef firmy Klaus Schmitt:

„Wraz z grą My Free Zoo udał się nam przy współpracy z firmą King Art prawdziwy hit. Wielki napływ graczy już w fazie testów open beta uświadomił nam, że gra My Free Zoo nie jest szybko przemijającą efemerydą.“

Rosnące zainteresowanie grą zapewniają między innymi wciąż to nowe, często nadzwyczajne i rzadki gatunki zwierząt, które przyczyniają się do bogactwa fauny i flory w My Free Zoo. Z okazji     aktualnych obchodów do gry zawitały dwa nowe gatunki zwierząt: jeż białobrzuchy i rybka akwariowa siganus magnificus.

Ponadto powodzenie w hodowli premiowane będzie w bieżącym tygodniu parką bliźniaków, zamiast jednego zwierzaka, a przy zakupie srebrnego lub złotego boostera gracze otrzymają booster tego samego typu w prezencie.

zagraj 1

Udostępnij ten post

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Reddit
Author: admin Zobacz wszystkie posty

Skomentuj