Kategoria:  Gry Karciane

Urban Rivals  Bardzo interesująca gra karciana, w której będziemy mogli zmierzyć się z różnorodnymi przeciwnikami. W grze Urban Rivals na każdej z kart znajduje się jakaś postać, niektóre z nich są oparte na rzeczywistych ludziach, znanych lub fikcyjnych bohaterach. Każda… Więcej »

Duel of Champions  Interesująca i wnikliwa gra na przeglądarkę w karty, w której gracze z całego świata toczą ze sobą pojedynki za sprawą armii i postaci znanych ze świata Mocy i Magii. Do prowadzenia bitew możemy wykorzystywać różnego rodzaju armie… Więcej »

Berserk: Cataclysm Berserk: Cataclysm to darmowa przeglądarkowa gra karciana, w której znajdziemy elementy strategii. W grze wcielamy się w postać maga walczącego o władzę nad światem  Laar, który został zniszczony przez potężny kataklizm. Berserk: Cataclysm to gra skierowana przede wszystkim… Więcej »

Kings and Legends  Darmowa gra przeglądarkowa Kings and Legends, powstała w firmie Just a Game twórców takiego hitu jak War2Glory. Kings and Legends to kacianka, w której znajdziemy aż siedem różnych ras i 4 klasy postaci pod postacią kart. Każda… Więcej »