Kategoria:  Gry Sportowe

Goalunited  Gra będąca menadżerem piłkarskim który dostarczy nam mnóstwa świetnej zabawy. Goalunited jest produkcją przeglądarkową dzięki czemu możemy bawić się w niej praktycznie z każdego miejsca na ziemi w którym mamy dostęp do internetu. Produkcja ta mimo że przeglądarkowa stoi… Więcej »

Grand Prix Racing Online  Jeżeli jesteś fanem Formuły I to GPRO bez wątpienia jest tym czego szukałeś. W gre przegladarkowej  Grand Prix Racing Online obejmujemy stanowisko menadżera teamu formuły i naszym głównym zadaniem jest doprowadzenie własnej ekipy na sam szczyt… Więcej »

VM Manager  VM Manager to internetowa gra on-line z wieloletnimi tradycjami, w której wcielasz się w postać właściciela drużyny siatkarskiej. Wśród gier osadzonych w tematyce siatkówki jest zdecydowanym numerem jeden na rynku! Gra jest zupełnie darmowa, a Twoimi przeciwnikami są… Więcej »

Manager Biegaczy  Bardzo interesująca produkcja z gatunku gier menadżerskich w którym musimy wykazać się wieloma różnorodnymi umiejętnościami. W grze Manager Biegaczy za zadanie mamy skompletowanie drużyny najlepszych maratończyków i branie udziału w różnorodnych zawodach. W produkcji tej będziemy mogli spotkać… Więcej »

Dream Lineup  Jest to nowy przeglądarkowy manager piłkarski, który ruszył w lutym tego roku. Dream Lineup to  świetna propozycja dla fanów piłkarskich rozgrywek. Grę rozpoczynamy, jak to w tego typu managerach od wybrania jak najlepszej drużyny piłkarskiej. Na początku nasz budżet… Więcej »

Football Team  Manager piłkarski dzięki, któremu będziemy mogli stworzyć wirtualnego futbolistę marzeń. Rejestracja w Football Team jest prosta i nie wymaga pobierania żadnego klienta gry. Zabawa toczy się w czasie rzeczywistym a więc przez całą dobę możemy wspierać naszego zawodnika…. Więcej »

United Eleven  Rozgrywki przedsezonowe w United Eleven to faza testowa przed oficjalną premierą gry latem br. i rozpoczęciem właściwego sezonu. Twarzą United Eleven został nie kto inny, jak jeden z najlepszych trenerów futbolowych wszech czasów, Carlo Ancelotti. Fani piłki nożnej… Więcej »

Campo Kickers Gra przeglądarkowa, w której tworzymy własny klub piłkarski i stopniowo go rozwijamy. Jest to typowy menadżer piłkarski , ci którzy lubią tego typu rozgrywki szybko się w tej grze zaaklimatyzują. Mimo iż gier tego typu jest wiele  to… Więcej »

Top Eleven  Przeglądarkowy menadżer piłkarski w którym za zadanie mamy stworzenie własnej drużyny  i rywalizację z graczami z całego świata. W grze Top Eleven  czeka na nas mnóstwo atrakcji dzięki którym będziemy mogli spędzić w niej duże ilości czasu. Gra ta… Więcej »

KORNER 5  Najnowsza gra piłkarska z gatunku MOBA reprezentowanym przez takie tytuły jak League of Legends czy DotA2. Jest to bardzo innowacyjna, zabawna gra, której fabuła opowiada o zmaganiach piłkarskich. Naszym zadaniem w Korner 5 jest stworzenie własnego piłkarza i… Więcej »

11 Legends  Darmowy manager dla miłośników piłki nożnej. Jak w tego typu produkcjach obejmujemy stanowisko prezesa klubu piłkarskiego a naszym zadaniem jest doprowadzić zespół do mistrzostwa. Obok dbania o drużynę dbamy również o całe zaplecze piłkarski takie jak stadiony, szkółki… Więcej »