Halloweenowe eventy po raz drugi.

Start rundy drugiej halloweenowe eventy i  imprezy z upjers

Również w My Free Zoo, Kapi Hospital i Wolnych Farmerach bawimy się w słodkie albo psikus

 

W Kapi Hospital  rozprzestrzenia się zabawny wirus: profesorowi Kudłatemyśli wyrosły wampirze zęby, a prześcieradła zaczynają unosić się w powietrzu – do Złamkowa dotarł halloween. Pilne siostry znalazły już antidotum na wszystkie upiory: runda w kości!

newsroom-kapi-hospital-halloween

W halloweenowym evencie w Kapi Hospital określone kombinacje kości przyniosą Wam wspaniałe nagrody, takie jak 3 pacjentów, albo punkty doświadczenia. Nic jak tylko udać się do poczekalni i zagrać partyjkę z profesorem Kudłatemyśli.

W My Free Zoo  czuć w powietrzu siły nieczyste. Ogromny pająk, wydziobujące dynię kruki czy sękowaty domek wiedźmy to tylko niektóre z nowych dekoracji halloweenowych w wirtualnym zoo. A jeśli ktoś nabierze ochoty na większą dawkę grozy w swoim ogrodzie todorzucić jeszcze szubienicę, grób czy ponurego dyniarza. Z każdą nową dekoracją ustawioną w zoo podnosi się liczba znalezionych kociołków. Te z kolei przyniosą graczom na zakończenie zabawy dwie różne parki zwierząt. Kto osiągnie poziom 5 w halloweenowej zabawie ten otrzyma dwa kruki i dwa palczaki. Te lemurowate zwierzęta podobno posiadają magiczne moce…

W Wolnych Farmerach będzie mniej egzotycznie, ale za to tak samo strasznie. Farmerzy mogą zamienić swoje ranczo w dom duchów, a skąpi klienci będą przeganiani z farmy przez duchy. Gwoździem programu będzie halloweenowa parowanka. Gracze znajdujący w kartach pasujące pary otrzymają najróżniejsze nagrody takie jak, warzywa, farmotalary, ozdoby na półkę, ale także punkty doświadczenia.

nersroom--my-free-farm-halloween

 

Udostępnij ten post

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Reddit
Author: admin Zobacz wszystkie posty

Skomentuj