League of Angels

League of Angels pl

Najnowsza produkcja firmy Rality Squared Games, która ruszyła 10 stycznia. Firma daje nam niezłe MMORPG w połączeniu z systemem turowym. League of Angels to darmowa gra na przeglądarkę, której akcja jak sama nazwa wskazuje będzie oscylować wokół aniołów. W tym fantastycznym świecie niegdyś wielkie i mądre anioły niosły pomoc i radę wszystkim potrzebującym. Niestety po rozpadzie kraju i wyniszczającej wojnie wszystkie istoty zostały zniewolone i pozbawione swoich nadprzyrodzonych mocy. Naszym zadaniem będzie walka w ich imieniu i przywrócenie im wolności i należnej pozycji a przy okazji nadać przeznaczeniu odpowiedni tor. Jak to bywa w grach MMORPG będziemy rozwijać i szkolić anioły. Zdobywać różne nagrody za zakończenie questu o rza oczywiście punkty doświadczenia i pieniądze, za które dozbroimy naszą postać. Gra League of Angels oferuje dwa systemy walki PvP oraz PvE w zależności od sytuacji w grze. Niezła gra, która dobrze się zapowiada i znajdzie niejednego fana.

Graj

 

 

 

Udostępnij ten post

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Buzz
 • Reddit
Author: admin Zobacz wszystkie posty

2 komentarze on "League of Angels"

 1. Tiger Samsonowicz Sierpień 17, 2017 o 3:06 pm - Reply

  To jedna z najgorszych gier w jakie gralem, wszystkie zresztą podobne do tej są słabe, niedopracowane, na ekranie głownym napaćkane ofertami, że oczopląsu idzie dostać. W tego typu grach, albo komputer walczy za Ciebie, albo nie ma odgłosów walki, jednynie grafika, piękna cukierkowa, namawiająca do gry a z czasem do wydawania pieniędzy, totalna komercha, a grywalnośc może dla osób, które nigdy nei grały w lepsze gry, lub natknęli się na taką po raz pierwszy, ale przyjemnośći poza efektem wizualnym są mierne. To tylko moje zdanie, ja takie mam odczucia co do tej i podobnych tego typu gier na przegladarke, a testowałem większość tego typu gier i oczywiście tą przede wszystkim. Osobiście nie polecam.

 2. supergry-24 Wrzesień 25, 2016 o 11:36 am - Reply

  Sporo grałem w tą gierkę i świetnie spędziłem w niej czas, poznałem mnóstwo ludzi 😉 Przy okazji na mojej skromnej stronie możecie znaleźć sporo podobnych darmowych gier na przeglądarkę 😉 Zapraszam 😀
  supergry-24.pl

Skomentuj