Lineage 2

Lineage 2 en

Akcja gry toczy się 150 lat przed wydarzeniami z pierwszej części. Świat Lineage 2 jest podzielony wojnami ogarniającymi dwa kontynenty, gdzie zaufanie i zdrada zderzają się ze sobą nieustannie. W świecie Lineage 2 trzy królestwa walczą o władzę. Młodemu królowi Raoulowi udało się ugasić żar wojny domowej i powołać nowe królestwo, Aden. Królestwo Elmore, militarne supermocarstwo które jest zlokalizowane w północnej części kontynentu, szczyci się iż jest spadkobiercą starożytnego królestwa Elmoreden. Kontynent Gracia, zlokalizowany za oceanem na zachodzie, jest uwikłany w chaotycznej walce krewnych którzy próbują przejąć jej tron. Królestwa te, łączy delikatna równowaga sił; jednakże każde z nich jest niestabilnie politycznie, ponieważ każdy dwór żąda niezależności.

Gracz rozpoczyna Zabawę w Lineage 2 jako nowy mieszkaniec wybranej wcześniej przez siebie rasy (Ludzie, Elfy, Mroczne Elfy, Krasnoludy, Orkowie, Kamael oraz Ertheia) i zaczyna rozgrywkę w mieście Talking Island Village umiejscowionym na wyspie Talking Island (oprócz Ertheia). Każda z ras posiada odmienne statystyki początkowe oraz umiejętności. Po wybraniu którą rasą chce grać, wybiera klasę postaci, którą jest mag lub wojownik. i w miarę rozwoju postaci decyduje się na specjalizację, która będzie mu towarzyszyć przez większość gry. Gracz wykonując zlecone mu zadania, a także walcząc z napotkanymi potworami, zwiększa swoje doświadczenie.

W grze istnieją dwie główne klasy oraz kilkanaście wyspecjalizowanych. Lineage 2 oferuje rozbudowany system subklas – gracz może wybrać profesję dostępną dla innej rasy lub klasy. Aby móc wybrać subklasę, gracz powinien ukończyć stosowne zadania oraz posiadać minimum 85 poziom. Po wybraniu subklasy, automatycznie otrzymuje on poziom 40, umiejętności dostępne na tym poziomie i rozpoczyna rozgrywkę „od nowa”.

Gra pozwala również na zwiększenie efektywności posiadanej broni oraz pancerza poprzez różne dodatki, takie jak: zwoje duszy i zwoje ducha, zaczarowane zwoje broni oraz pancerza , specjalne umiejętności , augmentacja, atrybuty żywiołów , talizmany czy barwniki i symbole (dye, symbols). Jednym z elementów rozgrywki w Lineage 2 są także walki pomiędzy samymi graczami; istnieje wiele możliwości walk PvP, między innymi walka w pojedynku (Duel), drużynowa jak i walki całych klanów. Elementem wyróżniającym Lineage 2Siege, na których klany walczą o kontrolę nad zamkami i fortecami.

 

 

Graj

 

 

Udostępnij ten post

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Reddit
Author: admin Zobacz wszystkie posty

Skomentuj