Nowe eventy w grach Upjers

Jesienne eventy w My Free Zoo i My Little Farmies

 Kolorowe liście i garść czerwonych jabłek

 

Twórca i wydawca znanych gier przeglądarkowych upjers, zwiastuje w swoich grach nadejście pięknej jesieni dwoma iście barwnymi eventami. W My Free Zoo i My Little Farmies gracze mogą zbierać jabłka i zdobywać wspaniałe nagrody.

Wraz z nadejściem kalendarzowej jesieni w dwóch grach przeglądarkowych upjers pojawią się okolicznościowe eventy. I tak w My Free Zoo (www.myfreezoo.pl) zarówno zwiedzający jak i zwierzęta będą mogli nacieszyć oczy fantastycznymi, jesiennymi krzewami i drzewami. Paleta barw liści sięga od magenty przez karminową czerwień, aż po piękne złoto. Takie barwy ogrodów napełnią niejednego gościa sentymentem i melancholią.

Wóz drabiniasty pełen lśniących pomarańczowych dyń czy jesienny staw, to tylko niektóre z uroczych atrakcji zdobiących ogrody. Dodatkowo gracze My Free Zoo mogą poczęstować zwiedzających zdrowymi witaminami, a to dzięki sprzedawcy owoców będącym częścią jesiennych dekoracji.

Również do My Little Farmies (https://pl.upjers.com/my-little-farmies) dotrze jesienna aura. Farmisie także będą dekorować swoje średniowieczne osady nadając im jesiennego polotu. Kolby kukurydzy, jesienne anemony oraz latarnie dopełnią uroku i tak już barwnych farm.

newsroom--my-little-farmies

Dzięki nowym dekoracjom dostępnym w obu eventach gracze będą mogli gromadzić jabłka. W zależności od ilości uzbieranych w czasie trwania zabawy jabłek gracze będą otrzymywać na zakończenie eventów wypasione nagrody. W My Free Zoo będzie to parka indyków oraz dodatkowo możliwość otrzymania hien będących nagrodą w ubiegłym roku.

Z kolei w My Little Farmies czeka na farmisiów chatka poszukiwaczy trufli. Jest ona tzw. cudem świata produkującym ten niezwykły rarytas z którego można produkować masło, ser oraz olej truflowy.

Upjersowa jesień rozpoczęła się dwoma eventami  i

graj za darmo w

 My Free Zoo         My Litle Farmies

 

Udostępnij ten post

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Reddit
Author: admin Zobacz wszystkie posty

Skomentuj