Under

Under pl

Polska, postapokaliptyczna, darmowa gra przeglądarkowa znajdująca się obecnie w fazie beta testów. Celem graczy jest współpraca, współzawodnictwo czy też odnalezienie swojej własnej ścieżki w systemie tysiąca korytarzy.

Zacznij jako samotny bohater!

Znajdź swoje miejsce na kartach ostatniej, wielkiej historii. Rozwiń swoje umiejętności w dowolny sposób i wykonuj zadania odsłaniając kolejne strony książki, która opowiada właśnie o tobie. Zagłąb się w świat, który stale się rozrasta i puść wodze wyobraźni zapoznając się z kolejnymi jego elementami. Wybierz stronę po której staniesz i przetrwaj.

Rozbuduj swoje podziemne schronienie

Stań się niezależnym zarówno od Enklaw jak i od innych graczy. Opracuj własny system dojścia do zwycięstwa i zniszcz każdego kto stanie Ci na drodze. Poszukuj cennych surowców, transformuj je, lub całe swoje złoto zdobywaj poprzez zlecenia i rabunki.

Opanuj technologie

Odnajdź własną drogę ku potędze technologii, która wzmocni ciebie i zabezpieczy to, co już dotychczas osiagnąłeś. Opanuj technologie na stałe wzmacniające bohatera i dające mu korzyści o jakich inni mogą jedynie pomarzyć. Wejdź na ścieżkę rozwoju pomimo wojny toczącej się wokół.

Stwórz Gromadę

Zostań liderem tworząc strukturę graczy zjednoczonych w osiągnięciu danego celu. Dzielcie się surowcami, budujcie unikalne budynki, wypowiadajcie wojny i udzielajcie wsparcia słabszym. Mówią, że łatwiej przemierzać tunele w grupie. Możesz to sprawdzić.

Poszukuj!

Zwiedź kilkanaście lokacji, wybierz typ misji i zaplanuj ją, zabijaj przeciwników oraz zdobywaj rzadkie przedmioty wielu typów i jakości. Pochwal się zdobytymi trofeami przez innymi graczami. Wyjdź na powierzchnię, gdzie czekają jeszcze większe wyzwania, lub powierz swój los wyprawie w nieznane, której rezultat może być zaskakujący nawet dla weteranów tunelów.

Zagraj za darmo w Under

 

Udostępnij ten post

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Reddit
Author: admin Zobacz wszystkie posty

Skomentuj