Undermaster świętuję premierę!

Gra dungeon Upjers wychodzi z fazy open beta i wypuszcza w świat kamienne golemy

                Producent i wydawca znanych i lubianych gier przeglądarkowych Upjers ogłasza oficjalną premierę swojej gry dungeon – Undermaster. Z tej okazji wspólnota władców ciemności otrzymuje możliwość zdobycia nowego potwora wojownika – kamiennego golema.

Po pięciu miesiącach testów i prób koboldy, gobliny, trolle i inne potwory zamieszkujące świat Undermaster zdały egzamin na piątkę co umożliwia dziś  Upjers oficjalną premierę gry osiedlonej w atmosferze mrocznych podziemi.

Dla tych którzy nie znają jeszcze szczegółów gry: wcielasz się tu w rolę Undermastera i budujesz głęboko pod ziemią swoje katakumby. Przy pomocy różnego rodzaju pomieszczeń takich jak sypialnie, warsztaty, sale tronowe i inne przyciągasz zróżnicowane gatunki potworów, z których każdy pełni w twoim dungeonie inną ważną funkcję. I tak na przykład koboldy odpowiedzialne są za rozbudowę lochów i gotowanie pożywienia dla innych potworów.

Kto lubuje się w walkach, ten po osiągnięciu poziomu 15 może zatrudnić wojowników i przy ich pomocy przeprowadzać ataki na wrogo nastawionych ludzi na powierzchni, które przynoszą nie tylko imponujące łupy, lecz także punkty doświadczenia i złoto. Potwory zranione w walce wyleczyć może szaman voodoo, a nowym kontuzjom możesz zapobiec dzięki produkcji lepszej broni i uzbrojenia przez wciąż głodne trolle. Wraz z premierą  gry Undermaster do dungeonów zawitał nowy żołdak – kamienny golem, którego można otrzymać przy każdym zakupie od 43 kryształów. Kamienny golem jest twardzielem, który dużo potrafi wytrzymać. Jego specjalnością jest miotanie kamieniami na dystans. Tam gdzie spadnie kamień ciśnięty przez golema, trawa już tak szybko nie urośnie;)

Szczególnym prezentem dla wszystkich graczy Undermaster, którzy zarejestrowali się do gry przed oficjalną premierą jest beczka piwa, która przynosi dumne 248 punktów sławy i tym samym katapultuje poziom sławy. Dzięki temu w warsztatach, sypialniach i laboratoriach voodoo mroczni władcy mają jeszcze więcej miejsca na dekoracje do swoich katakumb.

Graj w Undermaster i zapomnij o świecie na powierzchni na  Grajmy.net

zagraj 1

Udostępnij ten post

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Reddit
Author: admin Zobacz wszystkie posty

Skomentuj