VM Manager

VM Manager pl

VM Manager to internetowa gra on-line z wieloletnimi tradycjami, w której wcielasz się w postać właściciela drużyny siatkarskiej. Wśród gier osadzonych w tematyce siatkówki jest zdecydowanym numerem jeden na rynku! Gra jest zupełnie darmowa, a Twoimi przeciwnikami są drużyny prowadzone przez prawdziwych ludzi z całego świata.

W grze użytkownicy mogą rywalizować nie tylko w klasycznych rozgrywkach ligowych, ale również w rozgrywkach ligi juniorów czy rozgrywkach siatkówki plażowej. Najwybitniejsi użytkownicy, zajmujący wysokie miejsca w rankingach swoich lig rodzimych, rywalizują ze sobą również na arenie międzynarodowej. Swego rodzaju wyróżnieniem dla użytkowników z dużym stażem lub nietuzinkowymi osiągnięciami jest też możliwość prowadzenia reprezentacji swojego kraju. Dodatkowo jako jedni z nielicznych oferujemy formę rozgrywek drużynowych, przez co użytkownicy mogą się także zrzeszać w społeczności. Dzięki temu praktycznie każdego dnia możesz przeżywać emocje związane z oglądaniem meczów na żywo!

Za sprawą wielu zróżnicowanych funkcjonalności w zależności od swoich preferencji możesz obierać różne strategie rozwoju, np. inwestować w infrastrukturę czy w szkółkę juniorów związaną z aktywnością na rynku transferowym.

W grze zaimplementowany został również ciekawy system długoterminowego szkolenia zawodników oraz rozbudowana sfera taktyczna.

VM Manager z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi siatkówki, gdyż stara się wiernie odwzorowywać jej realia praktycznie w każdym aspekcie. Spośród wielu oferowanych funkcjonalności i możliwości każdy znajdzie więc tutaj coś dla siebie.

zagraj 1

Udostępnij ten post

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Reddit
Author: admin Zobacz wszystkie posty

Skomentuj