Wolni Farmerzy świętują 5 urodziny.

Upjers świętuje z graczami i Gordonem

 Nowa aktualizacja urodzinowym prezentem

Twórca i wydawca darmowych ulubionych gier przeglądarkowych upjers obchodzi 5. urodziny Wolnych Farmerów (http://ww.wolnifarmerzy.pl/). I tym razem farmerzy cieszą się z nowego prezentu na półkę pokazową oraz nową plantacją.

12 października 2009 Wolni Farmerzy otworzyli podwoje i jeszcze w tym samym roku gra zdobyła wyróżnienie „MMO of the Year“  w kategorii “Best Casual Browser Game“.  Dziś Wolni Farmerzy należą do najpopularniejszych gier farmerskich co znajduje również odzwierciedlenie w 24 wersjach językowych. Między innymi język farsi, arabski, tajlandzki i wietnamski.

nersroom-my-free-farm-hb

Z okazji 5. urodzin wszyscy gracze uprawiający swoje wirtualne farmy od początku startu gry mogą cieszyć  ze szczególnego prezentu na półkę pokazową.

Dodatkowo dziś miało miejsce otwarcie plantacji w Wolnych Farmerach (https://pl.upjers.com/).  Dzięki nowemu areałowi każdy farmer już wkrótce może awansować do rangi wielkiego plantatora, a ponadto cieszyć się nowymi wyróżnieniami na półkę pokazową. Na nowym obszarze gracze mogą wykonywać zlecenia produkując masowe ilolści towarów wspierani przez najróżniejszego rodzaju machiny nawożące i siejące.

Upjers życzy wszystkim graczom wspaniałej zabawy w Wolnych Farmerach i bogatych zleceniodawców na plantacji!

zagraj 1

 

Udostępnij ten post

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Reddit
Author: admin Zobacz wszystkie posty

Skomentuj